GOVORILNE URE ZA STARŠE (šolsko leto 2018/2019)

Razred

Strokovni delavec

Dopoldan 1xtedensko

Popoldan 1x mesečno – zadnji ČET v mesecu, ob 18.00 uri

                                                                              KDAJ                                            KJE                                               KJE

1.A

Maja Gelb

Sre., 7.00-7.45

Učilnica A

Učilnica A

1.A

Mojca Fridl

Pon., 4. ura

Kabinet SLJ (št. 315)

Učilnica A

1.B

Mojca Žugič Perić

Pon., 7.00-7.45

Učilnica B

Učilnica B

1.B

Tjaša Dražumerič

Čet., 5. ura

Kabinet 125

Učilnica B

2.A

Alenka Koprivnikar

Čet., 7.00-7.45

Učilnica C

Učilnica C

2.B

Marjeta Laba

Čet., 7.15-8.00

Učilnica Č

Učilnica Č

3.A

Andreja Fele

Pon., 3. ura

Učilnica D

Učilnica D

3.B

Simona Hribar

Sre., 7.15-8.00

Učilnica E

Učilnica E

4.A

Karolina Kaliope

Pon., 4. ura

Učilnica O

Učilnica O

4.B

Petra Pavlica

Pon., 2. ura

Kabinet 210

Učilnica I

5.A

Ksenja Knez

Tor., 2. ura

Kabinet 210

Učilnica M

5.B

Polona Gole

Tor., 1. ura

Kabinet 210

Učilnica N

6.A

Angela Marolt

Pon., 4. ura

Kabinet 206

Učilnica J

6.B

Mojca Rakovec

Tor., 5. ura

Kabinet 202

Učilnica L

6.C

Alen Divjak

Sre., 1. ura

Kabinet 206

Učilnica U

7.A

Andreja Žbogar Perakis

Tor., 1. ura

Kabinet 307

Učilnica S

7.B

Tanja Teraž Železnik

Pet., 3. ura

Kabinet 302

Učilnica T

8.A

Vesna Kosmač

Pon., 3. ura

Kabinet 307

Učilnica R

8.B

Robert Buček

Pet., 4. ura

Učilnica K

Učilnica K

9.A

Miklavž Šef

Pon., 2. ura

Kabinet 104

Računalnica

9.B

Irena Vrhovec

Sre., 5. ura

Kabinet 315

Učilnica Z

/

Renata Kralj

Pet., 2. ura

Kabinet 202, zbornica

Zbornica

/

Karmen Špan

Tor., 1. ura

Kabinet športa

Kabinet 315

/

Jana Štojs

Pon., 1. ura

Kabinet 315

Kabinet 315

/

Urban Hauptman

Pon., 4. ura

Kabinet športa

Zbornica

/

Ljudmila Intihar

Tor., 3. ura

Kabinet 202

Zbornica

/

Nastja Grad

Tor., 4. ura

Kabinet 302

Zbornica

/

Mateja Remih

Tor., 3. ura

Kabinet 302

Kabinet 302

/

Alojzija Boncelj

Tor., 5. ura

Pisarna 212

Pisarna 212

/

Diana Redl Kolar

Pon., 13.10-13.25

Kabinet 302

Po predhodnem dogovoru

/

Marija Bregar Hostnik

Tor., 3. ura

Učilnica H

Učilnica H

/

Rosana Belko

Pon., 3. ura

Kabinet 210

Kabinet 210

/

Sonja Tolar

Pon., 5. ura

Zbornica

Zbornica

/

Dragica Žontar

Pet., 2. ura

Kabinet 133

Zbornica

/

Filipina Gale Šparemblek

Pon., 5. ura

Zbornica

Zbornica

/

Aleksander Šparemblek

Pon., 5. ura

Zbornica

Zbornica

/

Barbara Horvat

Čet., 5. ura

Zbornica

Zbornica

/

Daša Rajh

Sre., 7.15-8.00

Kabinet 126

Kabinet 126

/

Milica Bučar

Tor., 1. ura

Kabinet 230

Kabinet 230

/

Vesna Kirbiš

Čet., 3. ura

Kabinet 311

Kabinet 311

/

Sabina Krajnc Dular

Sre., 1. ura

Kabinet 312

Kabinet 312

/

Janja Krofl

Sre., 7.15-8.00

Kabinet 127

Kabinet 127

/

Tanja Kocmur

Pet., 7.30-8.00

Učilnica P

Učilnica P

/

Barbara Babnik Mravlja

Pet., 7.15-8.00

Kabinet 310

Kabinet 310

/

Pripravila:                                                                                                                                           Ravnatelj:

Blanka Erjavec, univ. dipl. ped.                                                                                                      Peter Strle, prof.

 

Na vrh