TEKMOVANJA 2018/19 (matična šola, podružnice Sava in Darinke Ribič Polšnik)

 

 

TEKMOVANJE

RAZREDI

MENTORJI

 

 

 

 

1.        

Tekmovanje iz matematike Kenguru in Vegovo priznanje

1. – 9. r, matična šola in PŠ Sava in Polšnik

 

Učiteljice razrednega pouka ter Angela Marolt in Alen Divjak

2.        

Tekmovanje iz logike

1. – 9. r, matična šola in PŠ Polšnik

Mojca Žugič Perić, Angela Marolt, Ksenja Knez, Polona Gole

3.        

Tekmovanje iz zgodovine

8. in 9. r

Andreja Žbogar Perakis

4.        

Tekmovanje iz znanja slovenščine za Cankarjevo priznanje

3. – 9. r, matična šola in PŠ Sava ter Polšnik

Učiteljice razrednega pouka ter Jana Štojs, Moca Fridl in Irena Vrhovec

5.        

Tekmovanje iz angleškega jezika

8. r., 9. r

Tanja Teraž Železnik (8. r.), Vesna Kosmač (9.r.)

6.        

Tekmovanje iz fizike - Stefanovo priznanje

8. in 9. r

Robert Buček

7.        

Tekmovanje iz kemije - Preglovo priznanje

8. in 9. r

Renata Kralj

8.        

Tekmovanje iz geografije

6. – 9. r.

Alojzija Boncelj, Vesna Kosmač

9.        

Tekmovanje iz biologije

8. in 9. r

Ljudmila Intihar

10.    

Hitro računanje

2. – 9. r matična šola in PŠ Polšnik

Alen Divjak, Katarina Juvan

11.    

Astronomija

7. - 9. r

Robert Buček

12.    

Mladina in gore

8. in 9. r

Ljudmila Intihar

13.    

Male sive celice

7. – 9. r

Vesna Kosmač

14.    

Tekmovanje v poznavanju sladkorne bolezni

6. – 9. r.

Mojca Rakovec

15.    

Cicivesela šola

1. – 3. r.  PŠ Polšnik, PŠ Sava

Katarina Juvan, Mojca Hauptman Jovanovič

16.    

Tekmujem z Lili in Binetom

1.in 3. razred matične šole

Mojca Žugič PerićAndreja Fele, Simona Hribar

 

17.


Športna tekmovanja:

 

 

 

Košarka – mlajši fantje

6. in 7. r

Urban Hauptman

 

Košarka - starejši fantje

8. in 9. r

Urban Hauptman

 

Košarka - dekleta

6. in 7. r

Karmen Špan

 

Kegljanje – dekleta in fantje

8. in 9. r.

Urban Hauptman

 

 

 

 

 

Rokomet - dekleta

6. – 9. r

Karmen Špan

 

Odbojka - dekleta

6. – 9. r

Karmen Špan

 

Atletika

6. – 9. r

Karmen Špan, Urban Hauptman

 

Košarka 3X3 fantje in dekleta0

8. in 9. r.

Urban Hauptman

 

Mali nogomet – mlajši fantje

6. in 7. r

Urban Hauptman

 

Mali nogomet – starejši fantje

8. in 9. r

Urban Hauptman

 

Litijski tek

1.-9.r

Karmen Špan, Urban Hauptman

 

Plesna tekmovanja (Plesna revija – JSKD)

1. – 9. r

Tjaša Dražumerič

 

 

 

 

 

 

Pripravila: Alojzija Boncelj

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na vrh