Skoči na glavno vsebino

V petek, 18. 11. 2022, je potekal že 12. tradicionalni slovenski zajtrk. Na ta dan smo na šoli imeli tehniški dan.

Zjutraj smo vsi pojedli kruh z maslom in medom, jabolko in popili mleko. Pogovarjali smo se o pomenu zajtrka in o mleku in mlečnih izdelkih, saj je bil slogan letošnjega tradicionalnega slovenskega zajtrka »Zajtrk z mlekom – super dan!«.

V nadaljevanju nas je obiskal čebelar, gospod Srečo Rozina. V pogovoru je predstavil delo čebelarja, pokazal nekaj vrst medu, čebelarjevo zaščitno opremo. Z veseljem smo poskušali med kar iz satja.

Po malici pa smo se lotili poslikave panjskih končnic. V ta namen nas je obiskala gospa Anita Vozelj, članica likovnega društva Lila. Učencem je svetovala pri sami likovni izvedbi. Nastale so zanimive likovne stvaritve.

                           

 

Dostopnost