Skoči na glavno vsebino

Spoštovani starši!

 

Šolsko leto 2022/2023 se izteka. Skupaj z Vašimi otroki, našimi učenci, smo ga ustvarjali. Zahvaljujemo se Vam za uspešno sodelovanje in Vam vsem skupaj želimo prijeten oddih, v jeseni pa srečen začetek novega šolskega leta.

Skupaj z Vami bi radi  ustvarjali šolo, ki bo v največji možni meri zadovoljevala potrebe nas vseh, predvsem pa mlade navduševala za osvajanje znanja, kulture, športa, vzgoje in vsega, kar dela svet boljši.

V ta namen Vas letos prosimo, da izpolnite vprašalnik, s katerim želimo izvedeti Vaše mnenje o naši šoli, o našem odnosu do učencev in Vas staršev, kakovosti učenja in poučevanja ter organizaciji dela in zagotavljanju varnosti. Vprašalnik je iz publikacije za ravnatelje Zadovoljstvo staršev kot kazalnik kakovosti šole. Vaši odgovori nam bodo v pomoč, da bo šola še bolj prijetna in kvalitetna.

Anketni vprašalnik je anonimen. Dostopen je na spletni strani https://www.1ka.si/a/48c7d5ff.

 

Aktiven bo do konca junija 2023.

 

 

Hvala za sodelovanje in lepo pozdravljeni!

Dostopnost