Skoči na glavno vsebino

V sredo, 27. 3. 2024, smo se učenke izbirnega predmeta gledališki klub odpravile k našim sosedom v vrtec – v enoto Najdihojca. Izvedle smo bralno urico v okviru projekta medgeneracijsko branje.

 

Predšolskim otrokom smo prebrale knjigi z naslovoma Zgodba o dveh kozah in Najlepši mesec v letu. Otroci so bili prihoda veseli in so zavzeto poslušali in sodelovali. Rebeka, Zara in Maša smo knjigo Zgodba o dveh kozah predstavili vrtčevski skupini zajčki. Poudarile smo, kako pomembno je, da si pomagamo med seboj in smo prijatelji. Iza in Zoja pa sva skupini čebelice predstavili najlepše mesece v letu. Kateri pa je vaš najlepši mesec v letu?

Tako najmlajši kot malo starejši smo se zabavali in se veselimo ponovnega sodelovanja. Otrokom smo v zahvalo, ker so nas gostili, podarile svinčnike naše šole in jim zaželele dobrodošlico. Septembra se nam namreč pridružijo in bodo postali ŠOLARJI!

Iza, Rebeka, Zoja, Maša in Zara.

Dostopnost