Skoči na glavno vsebino

Četrti dan smo raziskovali Žusterno, iskali sredozemsko rastje in se seznanili s sredozemskim podnebjem. Na bazenu smo preizkušali svoje spretnosti in preverili, koliko znanja smo usvojili v teh dneh. Sprostili smo se tudi na vodnem toboganu. Zvečer smo se na željo otrok zopet podali v rekreacijski park, kjer je vsak našel nekaj zase – nogomet, odbojka, fitnes na prostem, trampolin, tek ali pa le opazovanje lepega sončnega zahoda. Dan smo zaključili s podelitvijo plavalnih diplom ter z razglasitvijo sob, ki so bile v treh dneh najlepše urejene. Ker pa sta dve dekleti v tem tednu praznovali rojstni dan, smo jima voščili in zapeli. Pred spanjem smo se še malo zazibali v ritmih naših najljubših skladb, zdaj pa že počivamo in komaj čakamo, da se vrnemo domov.

     

Dostopnost