Skoči na glavno vsebino

Drage Litijanke in Litijani, pokažimo, da nam je mar za okolje in skupne javne površine ter da zmoremo preseči skromno število ljudi, ki je lani čistila po mestu Litija. Zbirno mesto bo na dan 23. 3. 2024 pred vhodom v Športno dvorano Litija, kjer se dobimo ob 8. uri. Tam boste lahko z naše strani prejeli tudi zaščitne rokavice in vrečke. Za vse udeležence se po koncu čiščenja (po 13. uri) predvideva tudi pogostitev in zahvala vsem tistim, ki nam boste prišli pomagati. Kljub temu, da je letos rdeča nit obvodni prostor Save, pa to ne pomeni, da se ne bo čistilo tudi drugih zelenih površin. Tako da dobrodošli tudi starši z otroci in pa starejši. Za vse se bodo našle lokacije, kjer boste lahko glede na svoje zmožnosti pomagali. Vsaka pobrana smet šteje in prispeva k boljšemu jutri.

Upamo, da se vidimo!

Dostopnost