Skoči na glavno vsebino

Zbudili smo se v nov dan. Najprej smo uredili sebe, potem pa še svoje sobe. Nato smo se okrepčali s slastnim zajtrkom. Po zajtrku smo zopet odšli na plavanje. Pošteno smo se utrudili, tako, da je kosilo zelo teknilo.

Po popoldanskem počitku so učenci 3.a razreda ugotavljali, ali bivajo v Murski Soboti, ali v Prekmurju. Nekateri so v Prekmurju, drugi pa v Murski Soboti. 🙂 Ko so rešili to dilemo, so se lotili peke prekmurskega peciva, ki se imenuje PERECI. Z užitkom so vsak svojega po večerji pojedli.

Učenci 3.b razreda pa so se v tem času preizkusili v orientaciji v okolici doma. Nihče se ni izgubil, vsi so uspešno opravili nalogo. 🙂

Po večerji so preizkusili svoje ročne spretnosti. Izdelali so čudovit izdelek iz krep papirja.

Jutri aktivnosti zamenjamo.

 

 

 

 

Dostopnost