Skoči na glavno vsebino

Prireditev, ki jo vsako leto organizira Kulturno društvo Pavle Voje Polšnik, je bila izvedena v petek, 22. 3. 2024 ob 18.30 uri v dvorani na Polšniku. Prireditev smo naslovili Dajmo vse rože mami.

V kulturnem programu so nastopale ljudske pevke s Polšnika, ljudski godci, Moški pevski zbor Polšnik, otroci iz vrtca Polhek in učenci Podružnične šole Darinke Ribič Polšnik. Prireditev so vodile naše bivše učenke.
Naši najmlajši iz vrtca so prepevali in deklamirali. S svojo razigranostjo so osvojili srca občinstva. Starejši učenci so pripravili zabavno in poučno dramatizacijo, ki je nasmejala prisotne v dvorani. S šolskim zborom smo zapeli pesem Mamici za praznik. Mlajši učenci so predstavili zanimive in raznolike deklamacije za mamice.
Mamicam smo ob zaključku podarili darila – rože, ki smo jih izdelali zanje med poukom.
Večer je bil prijeten in sproščen.

Fotografije: Barbara Bučar

Dostopnost