Skoči na glavno vsebino

Medtem ko so učenci 2. razreda uživali na plavanju, sta imeli učenki 1. in 3. razreda različne dneve dejavnosti
V ponedeljek, 22. 5. 2023, sta imeli kulturni dan. Pogovarjali smo se o bontonu. Ogledali smo si nekaj kratkih filmov na to temo. Učenki sta izdelali plakat o bontonu v šoli.

V torek, 23. 5. 2023, smo še skupaj z vrtcem odpravili na pohod na Glinjek. Pred odhodom smo se v razredu pogovorili o gibanju. Spoznali smo, da lahko gibanju spreminjamo smer in hitrost. Spoznali smo prenos gibanja.

V sredo, 24. 5. 2023, smo ustvarjali iz odpadnih materialov. Najprej smo se pogovarjali o ekologiji. Potem pa smo iz plastenke izdelali marioneto, psička na vrvicah, ki smo ga lahko premikali in peljali na sprehod.

V četrtek smo skupaj s četrtošolci in petošolci izvedli športni dan z naslovom Atletika.

V petek pa smo opravili nekaj nalog v knjižici Zlati sonček.

Ves teden smo ob lepem vremenu urejali tudi zeliščni vrt.

Dostopnost