Skoči na glavno vsebino

Razpisujemo Veliki literarni, likovni in fotografski natečaj »Reka Sava«

Na IC Geoss bomo letos začeli s tradicionalnim letnim Velikim literarnim, likovnim in fotografskim natečajem! Rezultate bomo razglasili 8. februarja 2021, na slovenski kulturni praznik, zadnji dan za oddajo pa je 30. 1. 2021!

K sodelovanju vabimo odrasle, ki spretno vihtite pisala in s poezijo lepšate ta svet in tiste, ki v fotografije radi ujamete posebne trenutke. Prav tako vabimo k sodelovanju otroke katerih male ustvarjalne glavice rade rišejo in uživajo v stripih.

Tema letošnjega natečaja je »Reka Sava«.

Fantastična knjižna nagrada čaka avtorje najboljših treh pesmi, fotografij in stripov!

Želimo Vam obilo inspiracije in ustvarjalno delo v sončnih in senčnih zimskih dneh ter Vas prijazno in v velikem pričakovanju vljudno vabimo k sodelovanju. Več informacij o tem kako sodelovati lahko najdete na naši spletni strani www.ic-geoss.si/natecaj.

Želimo Vam obilo inspiracije in ustvarjalno delo v sončnih in senčnih zimskih dneh ter Vas prijazno in v velikem pričakovanju vljudno vabimo k sodelovanju.

Več o razpisu

Dostopnost