Skoči na glavno vsebino

Utemeljitev Nacionalnega znaka kvalitete za eTwinning projekt o Leonardu da Vinciju, ki smo ga izvajali z učenci knjižničarskega krožka: Ustrezno medpredmetno zasnovan in v kurikul vpet projekt je učence spodbudil k raziskovanju življenja Leonarda da Vincija in njegovega dela. Učenci so preko projekta krepili medkulturne, jezikovne, digitalne kompetence. Iz spletne učilnice je razvidna dobra komunikacija med projektnimi partnerji na nivoju učiteljev in učencev, delo med partnerji je enakomerno porazdeljeno. Projekt odlikuje zelo velik nabor inovativnih IKT orodij, primerna za starostno skupino učencev ter evalvacija projektnih rezultatov.

In še drugi Nacionalni znak kvalitete za projekt, kjer smo spodbujali branje: Interdisciplinarno zasnovan projekt je učence spodbudil k branju in veselju do branja. Projekt odlikuje zelo pregledno urejena spletna učilnica, plan aktivnosti s pripadajočo časovnico. Iz spletne učilnice je razvidna zelo dobra komunikacija med projektnimi partnerji na nivoju učiteljev in učencev, delo med partnerji je enakomerno porazdeljeno. Projekt odlikuje zelo velik nabor inovativnih IKT orodij, ki so primerni za starostno skupino učencev ter evalvacija projektnih rezultatov. Skupna aktivnost vseh sodelujočih se je odvijala v okviru kluba branja.

 

Dostopnost