Skoči na glavno vsebino

Za nami je 4. dan spletne mobilnosti Reading for life, Erasmus+. Deset učencev se je z vlakom odpravilo na lov za skritim zakladom v Ljubljano, preostanek naše ekipe in prijatelji iz tujine pa so se nam pridružili v živo preko ZOOM videokonference. Skupaj smo raziskovali, si pomagali in se dopolnjevali. Korak za korakom smo spoznavali našo prestolnico in s skupnimi močmi uspešno rešili kviz.

Naša dogodivščina se je začela na Železniški postaji v Ljubljani. Najprej smo se orientirali s pomočjo zemljevida in pot nadaljevali po Resljevi cesti. Pred nami je bil že prvi izziv, poimenovati most čez reko Ljubljanico. Zmajski most, seveda! Pravilna rešitev nas je vodila do naslednje naloge… Kam? Poglejte si v filmčku.

 

 

Veliko težje bi bilo brez naših pomočnikov na ZOOMu:

 

Zaključimo lahko, da je bil dan zabaven, poln doživetij, novih izkušenj in spoznanj. S prijatelji iz tujine smo se še bolj povezali in verjamemo, da bomo ostali v stiku tudi po koncu mobilnosti.

 

Dostopnost