Skoči na glavno vsebino

Zelo smo se razveselili novice, da so bili reliefi učencev 7.b, Jana Cafute, Biance Bučar, Kiare Maček Hribar in Taje Povše  izbrani za najboljše likovne  izdelke 3. triletja na natečaju Bralnice pod slamnikom. Natečaj je razpisan za literarna, likovna in video dela. Letošnja tema so bila čustva. Ljubezen, veselje, žalost, jeza vse to je v meni!”

V petek, 26. 5., smo se udeležili podelitve nagrad v Domžalah. Ta je potekala v zelo prijetnem, sproščenem vzdušju. Najprej smo s performerko Mašo Jazbec preizkušali čutila, potem pa sta mladinska pisateljica, Maša Ogrizek, in ilustrator, Ivan Mitrevski, podelila priznanja nagrajencem. Dogajanje v Parku Martina Krpana se je nadaljevalo do večera in naprej. Ko smo se poslavljali, je imel tonsko vajo za večerni nastop Nipke, ki je bil tako prijazen, da si je vzel minutko in Janu dal avtogram. Za piko na i!

Čestitke nagrajencem! Naj bo nagrada spodbuda za nova ustvarjanje in raziskovanja.

Dostopnost