Skoči na glavno vsebino
V soboto, 16. 11. 2019, so mladi judoisti Judo kluba Litija nastopili na velikem, že 56. zaporednim mednarodnem judo prvenstvu NAGAOKA, ki ga je odlično izpeljal Judo klub Olimpija.
V čisto novi športni dvorani je nastopilo 5 tekmovalcev Judo kluba Litija, ki so se zares odlično borili in zasedli dobre uvrstitve. Izmed 479 tekmovalcev, 60 klubov iz 6 držav so naši judoisti združeni z bratskim klubom Judo klub Komenda v kategoriji U12 zasedli EKIPNO 1. MESTO. Skupno smo osvojili 2 zlati, 3 srebrne in 1 bronasto kolajno ter 2 krat četrto, 3 krat peto in 2 krat sedmo mesto.
REZULTATI LITIJSKIH JUDOISTOV:
V12
Tevž Kristan – 2. mesto
Tian Cizerle – 2. mesto
Filip Meglič – 2. mesto
Tadej Martin Povše – 4. mesto
Rua Kvapil – 10. mesto
Poročilo pripravila: Katarina Kumer
Čestitke Tadeju in Rui za dosežen rezultat!
Dostopnost