Skoči na glavno vsebino

Veseli smo dveh bronastih priznanj, ki sta ju v kategoriji 2. triade za svoji likovni deli prejela Nejc Mandelj iz 6. a in Marcel Repovš iz 6. c.  Šestošolci so se spraševali o sobivanju z naravo, bogastvu, ki nam ga daje in o kakovosti življenja ob reki Savi. Spomnili so se na živalske prebivalce naših rek in rečnih nabrežij ter jih upodobili v kombinirani tehniki tuša in flomastrov.

ČESTITKE mladima ustvarjalcema! Naj bo priznanje spodbuda za razvijanje svojega likovnega izraza tudi v bodoče.

Tokrat že 26. mednarodni likovni natečaj Kraj sprememb organizira OŠ Danila Lokarja Ajdovščina. Letos so prejeli 1382 likovnih del iz petih držav. Likovna dela so bila glede na triade vrednotena v treh starostnih kategorijah.
Za razstavo je bilo izbranih 105 likovnih del iz petih držav (Bosna in Hercegovina,
Črna gora, Indija, Srbija in Slovenija). V vsaki kategoriji so podelili zlata, srebrna in
bronasta priznanja.
Razstava vseh izbranih likovnih del bo do konca junija 2023 na ogled na Osnovni
šoli Danila Lokarja Ajdovščina in v virtualni obliki na: https://osdl.splet.arnes.si/kraj-
sprememb-a-place-of-change-2023/

Lepo vabljeni k ogledu!

Dostopnost