Tudi danes smo se zbudili bolj zgodaj, si umili zobe, pojedli zajtrk in pospravili po hiši. Kot vsako jutro, smo se tudi ta dan s kombijem odpravili v šolo, tam pa se razdelili po skupinah. Starejša skupina je obravnavala ultrazvočni senzor, mlajša skupina pa je v Openscadu modelirala nosilec za tank, na katerega se namestijo senzorji. Po koncu pouka, nam je naš prijatelj Fredrik podaril igro Set, ki nam je bila zelo všeč. Udeležili smo se tudi ure športa, kjer smo igrali hokej. Voranc je celo zadel en gol. Ko smo prišli domov, smo pojedli kosilo in pospravili, privoščili pa smo si tudi nekaj sladkarij. Po kosilu je sledil popoldanski počitek in priprava na zadnji delovni dan. Proti večeru pa smo se odpravili nazaj proti šoli v športno dvorano, kamor smo bili povabljeni na druženje z norveškimi učenci. Igrali smo namizni nogomet, košarko, plezali po vrveh in se z našimi vrstniki igrali mafijo. Ko smo prišli nazaj, smo opazili, da je nebo jasno in že upali, da bomo lahko videli severni sij. Zato smo večerjo pojedli zunaj in medtem opazovali zelo lep in izrazit severni sij, ki se je čez čas zelo spreminjal. Zaradi tako posebnega pojava, sta nam učitelj in učiteljica tudi pustila, da smo ostali budni malo dlje kot ostale dni.