Ker smo prejšnji dan opazovali severni sij, smo danes spali malo dlje. Po zajtrku smo se še zadnjič odpravili v šolo Hilstad skole. Tam sta obe skupini pripravili članke o preteklem tednu in se pripravljali na predstavitve. Za malico nam je en izmed učiteljev pripravil zelo okusen losov golaž. Projektni teden pa smo zaključili s predstavitvami, kjer sta skupni ena drugi predstavili njuno delo. Tik pred odhodom pa smo z našimi vrstniki iz Norveške odigrali še eno poslovilno igro.

Po pouku smo šli na ogled trdnjave nad Brønnøysundom, po krajšem sprehodu pa smo sli privoščili še burgerje. Ko smo vse pridno pojedli, sta nas učitelj in učiteljica končno peljala v trgovino, kjer smo lahko kupili sladkarije. Popoldne smo malo pospravili, sledil pa je prosti čas. Zvečer je Marko pripravil maso za palačinke, Voranc in Iza pa sta jih spekla, čeprav sta imela na začetku nekaj težav.  Ko smo jedli, smo se nasmejali do solz. Sledil je daljši družaben večer. Igrali smo tarok, peli in plesali Just Dance.