Skoči na glavno vsebino

Pripravljalni obisk, ki so se ga od 9. 11. do 11. 11. 2022 na  šoli IES El Parador, Almeria v Španiji udeležili Erasmus plus koordinatorica Mojca Žugič Perić, knjižničarka Nevenka Mandelj in učitelj Matjaž Bizilj, je potrdil vsa pričakovanja.

V treh delovnih dneh smo z gostujočimi učitelji pripravili načrt mobilnosti  naših učiteljev in učencev, ki se bo izvedla v mesecu februarju 2023 ter načrt za gostovanje španskih učiteljev in učencev na litijski šoli kasneje pomladi 2023. Rdeča nit projekta bodo teme:  evropsko državljanstvo, evropska dediščina, raznolikost in vključevanje. Na litijsko šolo bo povabljen tudi ravnatelj gostujoče šole, ki bo predstavil projektno učenje in matematične didaktične načine poučevanja.

 

Udeleženci obiska smo imeli možnost spoznati pouk drame, računalništva in robotike, fotografije, geografije, angleščine in francoščine. Pripravljalni obisk se je izkazal kot  zelo uspešen in uresničeni so bili vsi zastavljeni cilji.

 

Dostopnost