Skoči na glavno vsebino

V sredo, 6. 11. 2019 smo se z 8 otroki iz vrtcak odpravili na ogled predstave Hud Pesjan v gledališče Španski borci v Ljubljani.

Z avtobusom smo se odpravili na pot ob 8. uri. Otroci so bili med potjo mirni in polni pričakovanj nad izletom. Ob prihodu v gledališče Španski borci smo najprej oddali oblačila v garderobo, nato pa pojedli težko pričakovano malico. Po malici smo odšli v dvorano, kjer so nas v 6. vrsti čakali sedeži. Med predstavo so bili otroci mirni, z zanimanjem so prisluhnili predstavi. Na splošno je bila predstava otrokom všeč, najbolj pa se jim je vtisnilo v spomin, ko so lahko glasno kričali sredi dvorane

Po končani predstavi smo z dežniki v rokah počakali avtobus in se prijetno utrujeni odpeljalii nazaj proti vrtcu, kamor smo prispeli ob 12. 15.

 

Dostopnost