Skoči na glavno vsebino

Spoštovani starši!

Vabimo vas na predavanje, ki ga organizira Vrtec Litija. Primerno je prav za vse starše, ne glede na to, koliko so otroci stari (naj gre za otroka, starega nekaj mesecev ali najstnika). Tema je izjemno aktualna, predavatelj Miha Kramli pa jo predstavi na način, da težko ostanemo ravnodušni. Žal se ne zavedamo vpliva, ki ga ima nova tehnologija na nas, na naše otroke in predvsem na njihov razvoj. Res si želimo, da bi predavatelju prisluhnili v čim večjem številu. Vabljeni!

Predavanje bo v torek, 12. marca, ob 17.30 v avli OŠ Litija.

Zaradi priprave prostora, potrebujemo število udeležencev, zato vas vabim, da svojo prisotnost potrdite na e-naslovu: ravnatelj@vrtec-litija.si

Sola-za-starse-2023-24-vabilo-na-2.-predavanje-Miha-Kramli

Dostopnost