Skoči na glavno vsebino

 Foto: Nik Jevšnik/STA

Letošnja valeta je bila za devetošolce OŠ Litija prav posebna. Po prejetih pohvalah in priznanjih jih je nagovoril predsednik Republike Slovenije Borut Pahor. V svojem govoru je izpostavil: «Vsak od vas je nekaj posebnega. Vsak od vas ima vsaj en talent, zaradi česar je lahko absolutno kreativen zase  in nenadomestljiv kot košček mozaika za družbo.  Poiskati ga mora v sebi, biti vztrajen, le tako bo lahko spoštoval talente drugih.«  Pohvalil je učence, da so bili odgovorni v času epidemije. Nazadnje se je pridružil učencem in učiteljem, skupaj so zapeli pesem Zgodba o prijateljstvu. Bilo je ganljivo, valeta pa bo zagotovo ostala v nepozabnem spominu vseh.

Zaradi korona ukrepov so  starši valeto  spremljali preko spleta v živo.

Novico si lahko preberete na uradni spletni strani predsednika republike  http://www.up-rs.si/up-rs/uprs.nsf/

        

Šola, adijo                                                                      Najboljši v družbi predsednika republike                Predsednik, razrednika in najboljši

   Foto: J.Š.

Še zadnje slike … preden so se šolska vrata zaprla.

 

Dostopnost