Skoči na glavno vsebino

Nad nas so prišli temni oblaki in soočamo se s težavnimi dnevi. V času, ko je vsak neznanec nevaren in se drug drugega bojimo, vas prosim, ravnajte pametno. Umivajte si roke. Skrbite za higieno. Delajte od doma. In najpomembnejše – ostanite doma! To so časi, kjer nobena previdnost ni odveč. To so časi, v katerih moramo ostati močni za voljo nas, naše vrste in naše prihodnosti. Ta sedaj leži v rokah vseh nas. Naše stare in prastare starše so poslali v vojno, nas pa so poslali, da sedimo doma pred televizijo. To ni tako težko, kajne? Nikoli ne dežuje večno in tudi ta nevihta bo minila. Biti moramo močni in še pomembnejše – pametni. Prosim vas, da ne zapuščate doma, razen če je res nujno. Litija danes ni več takšna, kot je bila samo en mesec nazaj. Spremenila se je… Vsi smo se. Tudi po virusu življenje ne bo enako, toda nekega dne bomo na to gledali kot na spomin, ki nas je nauči, kaj je zares pomembno.
»Ne moremo se vrniti in spremeniti začetka. Lahko pa začnemo, kjer smo, in spremenimo konec!«
Ostanite zdravi!
Ema Železnik, 9.b

Dostopnost