Skoči na glavno vsebino

V organizaciji OŠ Stopiče je v torek, 21. 3. 2023, potekalo polfinale državnega  tekmovanja v rokometu za dekleta. Na tekmovanju so sodelovale OŠ Petrovče, OŠ Stopiče in OŠ Litija. Polfinalni turnir se je začel s tekmo med Stopičami in Petrovčami. Domačinke iz Stopič so zmagale 23:16. V drugi tekmi so se učenke OŠ Litija pomerile z učenkami iz OŠ Petrovče in zmagale 21: 18. Tako je tretja tekma med Litijo in Stopičami odločala o zmagovalcu polfinalnega turnirja. Z odlično igro so učenke OŠ Litija zmagale 30:22. Z osvojenim prvim mestom so se uvrstile v finale državnega tekmovanja, med tri najboljše šolske ekipe v Sloveniji.

Za OŠ Litija so igrale: Nataša Branković, Liana Vuković, Ajla Mehulić, Lana Ana Novaković, Ela Penik, Rebeka Hrovat, Maja Zenković, Alina Čeliković Ilić, Anita Novaković.

    

Dostopnost