Skoči na glavno vsebino

V organizaciji OŠ Litija je v sredo, 16. 3. 2022  potekalo četrtfinale državnega  tekmovanja v rokometu za dekleta. Na tekmovanju so sodelovale OŠ 8. talcev Logatec, OŠ Grm Novo mesto in OŠ Litija. Polfinalni turnir se je začel s tekmo med Litijo in Logatcem, ki se je končala z rezultatom 36:11 za Litijo. OŠ 8. talcev je v drugi tekmi turnirja premagala OŠ Grm 27:17. Naslednji tekmec naše ekipe je bila ekipa iz Novega mesta, ki proti razigrani ekipi Litije ni imela možnosti in tekma se je končala z rezultatom 42:8. Z dvema zmagama so učenke OŠ Litija osvojile prvo mesto in se uvrstile v polfinale državnega tekmovanja.

OŠ Litija so zastopale: Tjaša Burja, Nataša Branković, Liana Vuković, Ajla Mehulić, Lana Ana Novaković, Dajana Popović, Ela Penik, Rebeka Hrovat in Maja Zenković.

 

,

Dostopnost