Skoči na glavno vsebino

za nami je prvi teden poučevanja na daljavo. Glede na vaše odzive, z veseljem ugotavljamo, da ste novi način delovanja šole dobro sprejeli, tako učenci, kot starši, ki ste skrbno in odgovorno prevzeli nalogo spremljanja šolanja vaših otrok. To je veliko dodatno delo, za kar se vam iskreno zahvaljujemo.

Zavedamo se, da tako kot nas, tudi vas motijo preobremenjene računalniške povezave, zaradi česar se je treba dnevno prilagajati in z veliko potrpljenja spreminjati načrte dela. Nič ni narobe, če učenci, kaj naredite tudi za nazaj, ko ne gre drugače.

Vsi skupaj se učimo in dograjujemo sistem delovanja pouka na daljavo. V tem tednu vam razredniki pošiljajo gesla za vpis v spletne učilnice. Ko boste v spletne učilnice prijavljeni z geslom, boste direktno povezani s svojimi učitelji, ki bodo na drugi strani seznanjeni z vašim odzivom. Osnovna navodila za delo so objavljena na spletni strani šole.

Ravnatelj: Peter Strle

Dostopnost