Skoči na glavno vsebino

Na prvi šolski dan je prag Osnovne šole Litija prestopilo 51 prvošolk in prvošolcev.
V šoli jih je pozdravil ravnatelj Peter Strle, predstavnik Občine Litija Ivan Matijević in policistka. Vsi so učenkam in učencem zaželeli uspešno šolanje, policistka je podala še nekaj pomembnih napotkov za varno vključevanje otrok v promet. Sprejem prvošolcev so popestrile plesalke plesne skupine Zvezdice. Razredničarki Pia Matovinović in Mojca Žugič Perić sta poklicali učence vsaka v svoj razred. Z drugima spremljevalkama in učiteljicama podaljšanega bivanja so se učenci odpravili do razreda, kjer so se igrali spoznavne igre, poslušali pravljico in se posladkali. Starši so medtem prejeli nekaj pomembnih informacij ob začetku šolanja.
Sprejem prvošolcev je minil v prijetnem vzdušju.

Dostopnost