Zadnji šolski dan imajo učenci na matični šoli pet šolskih ur pouka ali drugih dejavnosti (športni dan). Po 5. šolski uri je kosilo in po kosilu gredo vozači na šolski prevoz, ostali učenci, ki niso v OPB pa odidejo domov. OPB poteka po običajnem urniku.

Šolski prevozi so 24. 6. 2020 zjutraj normalno, popoldne pa ob 12.40 izpred šole. Če bo za določeno relacijo več učencev, kot jih lahko sprejme kombi, imajo prednost mlajši učenci in starejši počakajo na naslednji prevoz, izjema je, ko šofer odloči drugače (glede na to, kam se kateri učenec pelje, da se prevozi odvijajo čim bolj tekoče).

Na šolski avtobusni postaji sta dežurni dve učiteljici, ki bosta skrbeli za red. Varstva vozačev tega dne ne bo.