Skoči na glavno vsebino

Tudi 3. in 4. dan sta se začela z jutranjo rekreacijo pred zajtrkom. V sredo smo se po zajtrku na učni uri pogovarjali o preživetju v naravi in o tem, kako so živeli in preživeli neandertalci. Po učni uri sta sledili dopoldanska in popoldanska smuka, vmes pa smo se vrnili v hotel na kosilo. Večina smučarskih začetnikov se je ta dan že prvič peljala s sedežnico. Po smučanju smo imeli še malo prostega časa, nato pa je ponovno sledil čas za šolo. Naredili smo zapis v dnevnik, napisali razglednice za svoje najbližje, potem pa med seboj primerjali svoje pisave in ugotavljali, komu pripada katera pisava. Sledila je večerja, nato pa smo se dobro oblekli in obuli za nočni pohod do energetskih točk, premagovati pa smo morali tudi sneg in led na gozdni stezi.

V četrtek smo se namesto dopoldanskega smučanja razdelili v dve skupini. Ena skupina se je igrala matematično igro, druga pa je odšla na plavanje. Seveda sta se kasneje skupini zamenjali. Ker nam gre smučanje že mnogo bolje, tudi ta dan nismo smeli spustiti priložnosti za smuko, kamor smo odhiteli po kosilu. Po krajši pavzi smo pojedli malo bolj zgodnjo večerjo in se nato preizkusili še v nočni smuki, med katero smo iz osvetljenega smučišča lahko opazovali Maribor pod nami, pred spanjem pa smo organizirali še družabni večer ob glasbi in prigrizku.

Dostopnost