Na Polšniku nikoli ne počivamo.
Ker se bliža december in z njim prazniki, smo takoj po počitnicah že pričeli z ustvarjanjem.
V vrtcu in v šoli smo pripravili veliko lepih izdelkov, ki bodo prihodnji mesec krasili naše domove
V vrtcu so vzgojiteljice in otroci izdelovali voščilnice, adventne venčke, ježke z božičnim žitom in kroglice za na smrečico.
V šoli pa smo delali zlate in srebrne adventne venčke ter lesene smrečice z lučkami.
V dvorani smo nato z učenci postavili mize, ki smo jih lepo pogrnili s prtom in svoje izdelke razstavili po mizi. Prostovoljni prispevki, ki jih zbiramo, so namenjeni zaključni prireditvi s piknikom, ki jo vedno organiziramo v mesecu juniju.

Tako so v petek zvečer po prireditvi obiskovalci lahko posegli po kvalitetnih izdelkih in tako prispevali za dober namen.
Hvala vsem, ki ste se odločili, da boste svoj dom polepšali z izdelki naših otrok.