Jedilnik za zajtrk, malice in kosila od 21. 10. do 25. 10. 2019

Ponedeljek, 21. 10.
Zajtrk: polbeli kruh, piščančja salama, paradižnik, jagodni čaj, rezina sadja
Malica: mlečni zdrob, čokoladno-lešnikov posip
Kosilo: korenčkova juha, popečen puranji zrezek, dušen riž, šampinjoni in paprika na
žaru, polbeli kruh, voda
Torek, 22. 10.
Zajtrk: ržen kruh, tunina pašteta, paprika, planinski čaj z limono, rezina sadja
Malica: črni kruh, BIO maslo, marmelada, mleko
Kosilo: špageti po bolonjsko (EKO goveje meso), parmezan, zeljna solata s fižolom,
polbeli kruh, voda
Sreda, 23. 10.
Zajtrk: polnozrnat kruh, kuhan pršut*, kisla kumarica, kakav, rezina sadja
Malica: ovsen kruh, martjanski namaz, razredčen 100% sok, sadje
Kosilo: goveja juha z ribano kašo, goveji zrezki v omaki, kruhov cmok, pesa v solati,
polbeli kruh, voda
Četrtek, 24. 10.
Zajtrk: koruzni kosmiči, mleko, rezina sadja
Malica:  polnozrnat mešan kruh, sir, rozine, orehi, šipkov čaj z limono
Kosilo: oslič po dunajsko, krompirjeva solata z zeljem, polbeli kruh, voda, sadje
Petek, 25. 10.
Zajtrk: polbeli kruh, medeni namaz, manj sladek malinov čaj, rezina sadja
Malica: sadni musli, mleko, sadje
Kosilo: bograč*, prekmurska gibanica, polbeli kruh, voda

* svinjina
Dober tek 
Pridržujemo si pravico do spremembe!

DODATNI POUK, 6. do 9. razred, šolsko leto 2019/20

  PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK
7.30 – 7.55

SLJ, 8. in 9. razred, od septembra do novembra,

Irena Vrhovec in Mojca Fridl

 

 

BIO, 6. do 9. razred,

od septembra do decembra,

Ljudmila Intihar

 

MAT, 7. do 9. razred od januarja do aprila,

Angela Marolt

BIO, 6. do 9. razred,

od septembra do sredine oktobra,

Ljudmila Intihar

 

FIZ,  8. do 9. razred,

od decembra do aprila,

Robert Buček

 

TJA,  9. razred, od septembra do aprila,

Vesna Kosmač

 

TJA,  8. razred, od septembra do novembra,

Tanja T. Železnik

 

 

 

 

 

 

 

       
6. URA

 

 

SLJ, 8. in 9. razred, od septembra do novembra,

Irena Vrhovec in Mojca Fridl

(v tednu, ko ni RU)

     
7. URA    

ZGO, 8. do 9. razred, oktobra do marca,

Andreja Ž. Perakis

 

   

 

Nekaj ur dodatnega pouka bo opravljenih tudi zven navedenega urnika in sicer se bodo te v večjem obsegu izvajale neposredno pred tekmovanji iz posameznih predmetov. Učenci dodatnega pouka, bodo o tem predhodno obveščeni.

 

 

DOPOLNILNI POUK, 6. do 9. razred, šolsko leto 2019/20

  PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK
7.30 – 7.55

TJA, 8. in 9. razred, od septembra do maja, Vesna Kosmač

 

TJA, 6. razred, od septembra do maja, Tanja Špes

 

 

 

 

 

 

FIZ,  8. do 9. razred,

od novembra do januarja in od aprila do konca šolskega leta, Robert Buček

 

MAT, 6. do 9. razred, celo šolsko leto,

Angela Marolt in Alen Divjak

 

SLJ, 8. in 9. r. od novembra do konca šol. l., Irena Vrhovec

 

KEM, 8.  ali  9. razred (izmenično vsak drugi teden), celo šolsko leto, Renata Kralj

 

 
           
6. URA

 

 

   

TJA, 6. in 7. razred, od septembra do aprila, Tanja Teraž Železnik

 

 

GEO  8.  ali  9. razred (izmenično vsak drugi teden),  od začetka decembra do konca aprila, Alojzija Boncelj

 

KEM, 8.  ali  9. razred (izmenično vsak drugi teden), celo šolsko leto, Renata Kralj

 

7. URA

 

 

       

 

Nekaj ur dopolnilnega pouka bo opravljenih tudi zven navedenega urnika, skladno s potrebami učencev. Učenci  bodo o tem predhodno obveščeni.

Urnik dopolnilnega pouka


DOPOLNILNI POUK, 6. do 9. razred, šolsko leto 2018/19

 

  PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK
7.30 – 7.55 TJA, 6. do 9. razred, od septembra do maja, Vesna Kosmač, Tanja Teraž Železnik

KEM, 8. ali 9. razred (izmenično vsak drugi teden), celo šolsko leto, Renata Kralj

MAT, 6. do 9. razred, celo šolsko leto,

Angela Marolt in Alen Divjak

SLJ, 8. in 9. r. od novembra do konca šol. l., Irena Vrhovec

FIZ,  8. do 9. razred,

od novembra do januarja in od aprila do konca šolskega leta, Robert Buček

KEM, 8.  ali  9. razred (izmenično vsak drugi teden), celo šolsko leto, Renata Kralj

6. URA

GEO 8. ali 9. razred (izmenično vsak drugi teden), od začetka decembra do konca aprila, Alojzija Boncelj

KEM, 8. ali 9. razred (izmenično vsak drugi teden), celo šolsko leto, Renata Kralj

 

7. URA  

 

 

 

Nekaj ur dopolnilnega pouka bo opravljenih tudi zven navedenega urnika, skladno s potrebami učencev. Učenci bodo o tem predhodno obveščeni.

Urnik dodatnega pouka

URNIK PRIPRAV NA TEKMOVANJA, 6. do 9. razred, šolsko leto 2019/20 (DODATNI POUK, DELO Z NADARJENIMI UČENCI, INTERESNE DEJAVNOSTI)

  PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK
7.30 – 7.55

SLJ, 8. in 9. razred, od septembra do novembra,

Irena Vrhovec, Mojca  Fridl

 

SLJ, 6. in 7. razred, od septembra do novembra,

Jana Štojs

 

 

BIO, 6. do 9. razred,

od septembra do decembra,

Ljudmila Intihar

 

MAT, 7. do 9. razred od januarja do aprila

Angela Marolt

BIO, 6. do 9. razred,

od septembra do sredine oktobra,

Ljudmila Intihar

 

FIZ,  8. do 9. razred,

od decembra do aprila,

Robert Buček

 

TJA,  9. razred, od septembra do aprila,

Vesna Kosmač

 

TJA, 8. razred, od oktobra do novembra,  Tanja T. Železni6

 

 

 

GEO,  8. do 9. razred,

od novembra do aprila,

Alojzija Boncelj

 

GEO,  6. do 7. razred,

od novembra do aprila,

Vesna Kosmač

 

 

 

6. ŠOLSKA URA

 

 

SLJ, 8. in 9. razred, od septembra do novembra,

Irena Vrhovec in Mojca Fridl

(v tednu, ko ni RU)

MAT, 7. do 9. razred, od januarja do aprila,

Angela Marolt, Alen Divjak

 

KEM, 8. in 9. razred – izmenično vsak drugi teden, v okviru dela z nadarjenimi, od oktobra do aprila,

Renata Kralj

7 ŠOLSKA URA

KEM, 8. in 9. razred – izmenično vsak drugi teden, v okviru dela z nadarjenimi, od oktobra do aprila,

Renata Kralj

 ZGO, 8. do 9. razred, oktobra do marca,

Andreja Ž. Perakis

 

 

MAT, 7. do 9. razred, od januarja do aprila,

Angela Marolt

 

Nekaj ur PRIPRAV NA TEKMOVANJA ( dodatnega pouka, interesnih dejavnosti, ur za nadarjene učence) bo opravljenih tudi zven navedenega urnika in sicer se bodo te v večjem obsegu izvajale neposredno pred tekmovanji iz posameznih predmetov. Učenci  bodo o tem predhodno obveščeni.

Stran 1 od 212