Jedilnik za zajtrk, malice in kosila od 20. 1. do 31. 1. 2020

Ponedeljek, 20. 1.
Zajtrk: polnozrnati kruh, puranja šunka, paradižnik, šipkov čaj, rezina sadja
Malica: mlečni močnik, čokoladno-mandljev posip, sadje
Kosilo: čičerikina juha, zelenjavna rižota, mešana solata, polbeli kruh, voda
Torek, 21. 1.
Zajtrk: mleko, polenta, rezina sadja
Malica: Sendvič s kajzerico, puranjo šunko, sir, kumara, manj sladek 100% sok
Kosilo: popečen puranji zrezek, pire krompir, špinača, sadje, polbeli kruh, voda
Sreda, 22. 1.
Zajtrk: polbeli kruh, piščančja pašteta, manj sladek čaj gozdna jagoda, rezina sadja
Malica: pirin kruh, mesno-zelenjavni namaz, čaj, sadje
Kosilo: čufti* v paradižnikovi omaki, bela polenta, zelena solata s koruzo, polbeli kruh,
voda
Četrtek, 23.1.
Zajtrk: makova štručka, kakav, rezina sadja
Malica: ovsen kruh, tuna v olju, paprika, manj sladek planinski čaj z limono
Kosilo: piščančji paprikaš, široki rezanci, zelena solata s papriko, polbeli kruh, voda
Petek, 24. 1.
Zajtrk: ovsen kruh, sir, planinski čaj, rezina sadja
Malica: koruzni kosmiči, mleko, sadje
Kosilo: bograč*, praženec, jabolčna čežana, polbeli kruh, voda
* svinjina
Dober tek 
Pridržujemo si pravico do spremembe!

Ponedeljek, 27. 1.
Zajtrk: ovsen kruh, mlečni namaz s papriko, kakav, rezina sadja
Malica: kamutov BIO mešan kruh (Deveta vas), sir, rozine, orehi, 100% razredčen sok
Kosilo: popečen sv. zrezek*, repa, matevž, polbeli kruh, voda, rezina sadja
Torek, 28. 1.
Zajtrk: mešan kruh, posebna salama, kakav, rezina sadja
Malica: koruzni kruh, piščančja pašteta, paprika, čaj
Kosilo: goveja juha z rezanci, piščančji ražnjič, zelenjavni riž, zelena solata s
paradižnikom, polbeli kruh, voda
Sreda, 29. 1.
Zajtrk: ajdova mešana bombeta, mleko, rezina sadja
Malica: ržen kruh, trdo kuhano jajce, k. kumarica, šipkov čaj, sadje
Kosilo: zelenjavna juha, cvetačni narastek, smetanova omaka, manj sladek domači
kompot, polbeli kruh, voda
Četrtek, 30. 1.
Zajtrk: mlečna prosena kaša, suhe slive
Malica: BIO pirin buhtelj z marmelado (Deveta vas), mleko, sadje,
Kosilo: korenčkova juha, oslič po dunajsko, slan krompir s peteršiljem, pesa v solati, polbeli kruh, voda
Petek, 31. 1.
Zajtrk: grisini s sezamom, bela kava, rezina sadja
Malica: ovsen kruh, kuhan pršut*, k. paprika, voda
Kosilo: jota*, rižev narastek z jabolki, polbeli kruh, voda
 
* svinjina
Dober tek 
Pridržujemo si pravico do spremembe!

DODATNI POUK, 6. do 9. razred, šolsko leto 2019/20

  PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK
7.30 – 7.55

SLJ, 8. in 9. razred, od septembra do novembra,

Irena Vrhovec in Mojca Fridl

 

 

BIO, 6. do 9. razred,

od septembra do decembra,

Ljudmila Intihar

 

MAT, 7. do 9. razred od januarja do aprila,

Angela Marolt

BIO, 6. do 9. razred,

od septembra do sredine oktobra,

Ljudmila Intihar

 

FIZ,  8. do 9. razred,

od decembra do aprila,

Robert Buček

 

TJA,  9. razred, od septembra do aprila,

Vesna Kosmač

 

TJA,  8. razred, od septembra do novembra,

Tanja T. Železnik

 

 

 

 

 

 

 

       
6. URA

 

 

SLJ, 8. in 9. razred, od septembra do novembra,

Irena Vrhovec in Mojca Fridl

(v tednu, ko ni RU)

     
7. URA    

ZGO, 8. do 9. razred, oktobra do marca,

Andreja Ž. Perakis

 

   

 

Nekaj ur dodatnega pouka bo opravljenih tudi zven navedenega urnika in sicer se bodo te v večjem obsegu izvajale neposredno pred tekmovanji iz posameznih predmetov. Učenci dodatnega pouka, bodo o tem predhodno obveščeni.

 

 

DOPOLNILNI POUK, 6. do 9. razred, šolsko leto 2019/20

  PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK
7.30 – 7.55

TJA, 8. in 9. razred, od septembra do maja, Vesna Kosmač

 

TJA, 6. razred, od septembra do maja, Tanja Špes

 

 

 

 

 

 

FIZ,  8. do 9. razred,

od novembra do januarja in od aprila do konca šolskega leta, Robert Buček

 

MAT, 6. do 9. razred, celo šolsko leto,

Angela Marolt in Alen Divjak

 

SLJ, 8. in 9. r. od novembra do konca šol. l., Irena Vrhovec

 

KEM, 8.  ali  9. razred (izmenično vsak drugi teden), celo šolsko leto, Renata Kralj

 

 
           
6. URA

 

 

   

TJA, 6. in 7. razred, od septembra do aprila, Tanja Teraž Železnik

 

 

GEO  8.  ali  9. razred (izmenično vsak drugi teden),  od začetka decembra do konca aprila, Alojzija Boncelj

 

KEM, 8.  ali  9. razred (izmenično vsak drugi teden), celo šolsko leto, Renata Kralj

 

7. URA

 

 

       

 

Nekaj ur dopolnilnega pouka bo opravljenih tudi zven navedenega urnika, skladno s potrebami učencev. Učenci  bodo o tem predhodno obveščeni.

Urnik dopolnilnega pouka


DOPOLNILNI POUK, 6. do 9. razred, šolsko leto 2018/19

 

  PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK
7.30 – 7.55 TJA, 6. do 9. razred, od septembra do maja, Vesna Kosmač, Tanja Teraž Železnik

KEM, 8. ali 9. razred (izmenično vsak drugi teden), celo šolsko leto, Renata Kralj

MAT, 6. do 9. razred, celo šolsko leto,

Angela Marolt in Alen Divjak

SLJ, 8. in 9. r. od novembra do konca šol. l., Irena Vrhovec

FIZ,  8. do 9. razred,

od novembra do januarja in od aprila do konca šolskega leta, Robert Buček

KEM, 8.  ali  9. razred (izmenično vsak drugi teden), celo šolsko leto, Renata Kralj

6. URA

GEO 8. ali 9. razred (izmenično vsak drugi teden), od začetka decembra do konca aprila, Alojzija Boncelj

KEM, 8. ali 9. razred (izmenično vsak drugi teden), celo šolsko leto, Renata Kralj

 

7. URA  

 

 

 

Nekaj ur dopolnilnega pouka bo opravljenih tudi zven navedenega urnika, skladno s potrebami učencev. Učenci bodo o tem predhodno obveščeni.

Urnik dodatnega pouka

URNIK PRIPRAV NA TEKMOVANJA, 6. do 9. razred, šolsko leto 2019/20 (DODATNI POUK, DELO Z NADARJENIMI UČENCI, INTERESNE DEJAVNOSTI)

  PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK
7.30 – 7.55

SLJ, 8. in 9. razred, od septembra do novembra,

Irena Vrhovec, Mojca  Fridl

 

SLJ, 6. in 7. razred, od septembra do novembra,

Jana Štojs

 

 

BIO, 6. do 9. razred,

od septembra do decembra,

Ljudmila Intihar

 

MAT, 7. do 9. razred od januarja do aprila

Angela Marolt

BIO, 6. do 9. razred,

od septembra do sredine oktobra,

Ljudmila Intihar

 

FIZ,  8. do 9. razred,

od decembra do aprila,

Robert Buček

 

TJA,  9. razred, od septembra do aprila,

Vesna Kosmač

 

TJA, 8. razred, od oktobra do novembra,  Tanja T. Železni6

 

 

 

GEO,  8. do 9. razred,

od novembra do aprila,

Alojzija Boncelj

 

GEO,  6. do 7. razred,

od novembra do aprila,

Vesna Kosmač

 

 

 

6. ŠOLSKA URA

 

 

SLJ, 8. in 9. razred, od septembra do novembra,

Irena Vrhovec in Mojca Fridl

(v tednu, ko ni RU)

MAT, 7. do 9. razred, od januarja do aprila,

Angela Marolt, Alen Divjak

 

KEM, 8. in 9. razred – izmenično vsak drugi teden, v okviru dela z nadarjenimi, od oktobra do aprila,

Renata Kralj

7 ŠOLSKA URA

KEM, 8. in 9. razred – izmenično vsak drugi teden, v okviru dela z nadarjenimi, od oktobra do aprila,

Renata Kralj

 ZGO, 8. do 9. razred, oktobra do marca,

Andreja Ž. Perakis

 

 

MAT, 7. do 9. razred, od januarja do aprila,

Angela Marolt

 

Nekaj ur PRIPRAV NA TEKMOVANJA ( dodatnega pouka, interesnih dejavnosti, ur za nadarjene učence) bo opravljenih tudi zven navedenega urnika in sicer se bodo te v večjem obsegu izvajale neposredno pred tekmovanji iz posameznih predmetov. Učenci  bodo o tem predhodno obveščeni.

Stran 1 od 212