Skoči na glavno vsebino

Cel mesec november smo na Polšniku ustvarjali, da se je kar kadilo.
Vsa jutra in odmore ter prosti čas v podaljšanem bivanju smo izkoristili za ustvarjanje izdelkov za novoletni bazar. Tudi v vrtcu so vzgojiteljice ustvarjale skupaj z otroki.
Kaj vse smo izdelali? Adventne venčke, svečnike, okraske za novoletno smrečico, lesene smrečice z lučkami, smrečice iz zelenja s svetlečimi okraski, darilne škatle s presenečenjem ter novoletne voščilnice.
Bili smo zelo pridni. Nekaj izdelkov smo ponudili že v četrtek v Litiji, ko je bazar pripravila matična šola.
V petek, 25. 11. 2022 pa smo pripravili še svoj bazar v dvorani na Polšniku.
Ker se je zvečer na prireditvi zbralo zelo veliko ljudi, smo pripravili res polne mize izdelkov. In odlično nam je uspelo. Gledalci so pokupili skoraj vse izdelke, ki bodo v prazničnem času krasili njihove hiše.


Dostopnost