Skoči na glavno vsebino

Danes, 12. decembra 2022, smo se sedmošolci iz Osnovne šole Litija odpravili v šolo v naravi na morje. Z avtobusom smo se izpred šole odpravili ob 8.30. Po dveh urah vožnje nas je avtobus odložil približno pol kilometra od doma Breženka v Fiesi, kamor smo peš prinesli svojo prtljago. V domu nas je pričakal ravnatelj, ki nas je pozdravil in nas napotil v sobe. Ko smo razpakirali prtljago in postlali posteljo, smo se odpravili na uvodni sestanek in zatem na kosilo. Po kratkem počitku smo se razdelili v skupine. Nekateri so se udeležili delavnice lokostrelstva, drugi so se podali na pohod z namigi, tretji pa so se igrali igre z žogo. Nato smo se zamenjali. Sledil je kratek počitek in priprava na večerjo. Za večerjo smo jedli ribo in krompirjevo solato, na voljo imamo ves čas ogromno različnega sadja. Po večerji smo se toplo oblekli, vzeli svetilke in se ob obali podali proti Piranu na ogled prazničnih lučk. Nazaj smo se vrnili prijetno utrujeni, učitelji pa so nam za eno uro dovolili uporabo telefonov.

Dan je bil zelo pester, kaj vse smo doživeli si lahko ogledate v kratkem videu:

https://video.arnes.si/watch/krb2wvg25rfc

Zapisala: Otta Hribar, 7.c

 

Dostopnost