Skoči na glavno vsebino

Naš drugi dan v CŠOD Breženka se je začel tako, da smo po zbujanju pričeli z jutranjimi aktivnostmi. Najprej smo se odpravili na jutranji sprehod do obale v Fiesi. Po zajtrku pa smo odšli na daljši pohod, kjer smo prečkali tri kraje: Fieso, Portorož in Strunjan. Med pohodom smo imeli postanek za reševanje nalog, tam smo tudi pojedli malico. Zatem smo se ustavili v kavarni Cacao, kjer smo se pogreli s toplim čajem ali posladkali s sladoledom. Pot smo nadaljevali skozi tunele po poti imenovani Parenzana. Ko smo se vrnili nazaj v dom, smo imeli kosilo. Po počitku smo spoznavali morsko biologijo in lovili ribe. Zvečer smo igrali družabne igre in pojedli večerjo. Potem smo imeli večerne aktivnosti. Dan smo zaključili z ogledom tekme med Hrvaško in Argentino.

Oglejte si naš posnetek: https://video.arnes.si/watch/58h9c0l4hdw3

Zapisali: Alja Končar in Zala Zavrl Janekovič, 7.a

Dostopnost