Skoči na glavno vsebino

Današnji dan se je pričel s telovadbo in zajtrkom. Po zajtrku smo se odpravili na orientacijski pohod. Razdelili smo se v skupine in po poti reševali delovne liste. Da smo se znašli na poti, smo uporabljali kompas. Na dveh postajah smo merili temperaturo morja in jezera ter ugotavljali njun pH, ugotovili smo, da sta jezero in morje rahlo bazična. Popoldan smo se odpravili na krajši sprehod, kjer smo se naučili osnov nordijske hoje, imeli smo tudi prosti čas na igrišču ob plaži. Ko smo se vrnili v dom, smo izdelovali izkaznice živali za naravoslovje. Nato smo pojedli večerjo in se stuširali. Ker smo cel dan upoštevali navodila in dobro reševali naloge, so nam učitelji ponovno dovolili ogled polfinalne nogometne tekme. Za nami je pester dan, pred nami pa samo še dva dneva morske šole v naravi.

Zapisali: Sara Dedić, Taja Povše, 7.b

Dostopnost