Skoči na glavno vsebino

Dan se je začel z budnico malo čez sedmo uro. Po zajtrku smo se odpravili v Piran. Tam smo si ogledali mesto. Obiskali smo Trg 1. maja, ki je bil včasih glavni trg mesta Piran. Zatem smo se sprehodili na Tartinijev trg, kjer smo pričeli z reševanjem nalog in se še samostojno podali na ogled znamenitosti po Piranu. Ko smo rešili vse naloge, je sledil prosti čas v Piranu. Nekateri so se odpravili v kavarno na kakav, drugi pa so kupili spominke za domov. V dom smo se vrnili za kosilo. Kuharice so nam postregle z juho, pečenico, kislim zeljem, praženim krompirjem in solato. Po kosilu smo imeli odmor, pripravljanje školjk in ogled sredozemskega rastlinstva. Po popoldanskem pouku je sledila večerja in disko večer, ki so se ga mnogi zelo veselili. Dan je bil pester in še dobro, da je deževati pričelo, ko smo končali z vsemi aktivnostmi zunaj.

Povezava do kratkega filmčka: https://video.arnes.si/watch/0v5tdg99pd2q

Lenart Kovač, 7.b

Dostopnost