Skoči na glavno vsebino

Velik uspeh litijskih rokometašic kluba ŽRD Litija (letnik 2009, 2008 in 2007), ki so igrale v ligi »starejše deklice A« ter osvojile naslov DRŽAVNIH PRVAKINJ! Pomemben delež v ekipi so pri uspehu prispevale tudi učenke Osnovne šole Litija: Liana Vukovič, Ajla Mehulič, Lana Ana Novakovič, Maja Zenkovič in Tjaša Burja.

 V petek 27. maja 2022 je v Kozini, po uspešni sezoni (saj so zabeležile le en poraz), potekala še zadnja tekma za starejše deklice A – ŽRD Litija. Po trdi borbi so rokometašice iz Kozine morale priznati poraz, naša dekleta pa so tako osvojile 1. mesto ter postale DRŽAVNE PRVAKINJE. Celoletno delo je bilo poplačano in vezi, ki se ob tem stkale med dekleti, je nemogoče ovrednotiti.  

Zelo ponosni smo na naše učenke in na celotno ekipo ter jim za osvojitev pokala in naziva državnih prvakinj iskreno čestitamo!

Dostopnost