Geslo, ki nas je v dneh od 7. do 11. oktobra v okviru mobilnosti projekta HEART povezovalo, se je glasilo:  Različne generacije – enaka skrb za skupno dobro.

Na šoli smo gostili 11 učiteljev in 17 učencev iz Poljske, Turčije, Portugalske, Italije in Romunije. Organizacija in izpeljava dogodka je bila izvrstna, za kar se je treba zahvaliti projektni in razširjeni šolski skupini, zagnanim učencem, seveda gostiteljskim družinam, omeniti pa je treba tudi gostoljubne Polšničane.

V kratkem bomo objavili foto material, ki bo najbolj barvito prikazal, kako pestro in ustvarjalno smo preživljali mobilnost na naši šoli. V nadaljevanju projekta nas čaka obisk italijanske šole, vmes različni izzivi, med katerimi si eden zasluži še posebno pozornost.