Skoči na glavno vsebino

Iz Litiji smo se okoli polnoči s šolskim kombijem odpeljali do letališča v Münchnu, kjer smo let do Osla imeli ob 8.50. Naslednji let naj bi imeli iz Osla do Trondheima ob 13.30, ampak se je ta zaradi tehničnih težav letala prestavil za nekaj časa. Med čakanjem na let smo  si tako privoščili Starbuck, ki je bil dober in tudi drag. Na koncu smo let tudi pričakali, a zaradi vse skupne zamude smo zamudili naše tretje in tudi zadnje letalo. Zaposleni tukaj, so nato rekli, da bomo naprej lahko šli šele v ponedeljek ob 11. uri. Priskrbeli so nam hotel ter večerjo in smo se namestili. Če bi dan povzeli v parih besedah, je bil ta dan turbulenten in pol nepredvidljivih situacij. Smo se pa tudi peljali z vsemi možnimi vozili, od avtobusa, šolskega kombija, letala, podzemne železnice in vse do stoterih tekočih stopnic in tekočih trakov. Res, da je bil dan turbulenten, a še vseeno smo se med njim večino časa zabavali in ustvarjali nove spomine.

Se slišimo in javimo jutri!

Žana in Varja

Dostopnost