V četrtek, 12. 10. 2023, smo se srečali otroci iz šole in vrtca Polšnik ter njihovi starši na jesenskih delavnicah in kostanjevem pikniku. Zaposleni smo za otroke pripravili tri delavnice, kjer so prisotni izdelovali lepe in uporabne izdelke.

Pri prvi mizi so se izdelovali listki za drevesa, ki so visela po stenah šole. Otroci so morali obrisati roko na barvni papir in jo izrezati. Roko oz. list so prilepili na jesensko drevo.

Pri drugi mizi so nastajale čudovite jesenske gobice. Jurčki in mušnice so okrasile naše police.

Pri tretji delavnici so otroci iz papirja zgibali simpatične vrečke za kostanj, ki se je že pekel zunaj pred šolo.

Po končanih delavnicah smo se vsi posladkali s pečenim kostanjem. Delavnice so bile lepo obiskane. Starši in otroci so uživali v klepetu pred šolo in ob grizljanju okusnega kostanja. 🤩