Skoči na glavno vsebino

V mesecu aprilu je potekalo šolsko tekmovanje v košarki za mlajše deklice na katero se je uvrstila tudi OŠ Litija. Četrtfinale v košarki za dekleta je potekalo v Nazarjah. Litija je odigrala dve tekmi: OŠ Litija :  OŠ Pod goro 24:40 in OŠ Nazarje : OŠ Litija 24:19.  Litijska ekipa je odigrala le eno slabo tretjino, v ostalih tretjinah pa prikazala všečno igro klub porazoma in leto mlajši ekipi in se enakovredno kosala z leto ali dve starejšimi nasprotnicami.

Prvo mesto na turnirju je zasedla OŠ Nazarje, drugo mesto  OŠ Pod goro ter tretje mesto OŠ OŠ Litija.

Prvouvrščena ekipa se je uvrstila v nadaljnje tekmovanje.

OŠ Litija so zastopale naslednje tekmovalke:  Pia in Zoja Tencer, Ajda Vidmar in Pia Barakovič, Natalija Šimunović, Elena Božič, Ana Josipović, Zarja Okićić, Amna Dervić, Lara Martinčič, Anja Simić, Lana Švarc Muzga, vodja in trener ekipe Dragica Žontar.

 

Dostopnost