Skoči na glavno vsebino

Zjutraj smo se zbudili in odšli na zajtrk, nato pa počakali na avtobus in se odpeljali do Natural History Museum-a. Tam smo si ogledali okostja dinozavrov, ptiče, žuželke, minerale, razvoj človeka, premike tektonskih plošč, okostje kita in odšli v trgovino, kjer smo si kupili spominke.  Nato smo se odpeljali do mesta, kjer smo imeli prosti čas za kosilo. Ob 13.15 smo se zbrali in odpeljali do letališča Stansted, na poti skozi mesto pa smo še enkrat videli znamenitosti, ki smo si jih ogledali v preteklih dveh dneh.  Na letališču smo oddali oddano prtljago in odšli na check-in. Ugotovili smo, da imajo zelo strog pregled in nekateri so se morali tudi sezuti in iti na podrobnejši pregled. Kasnje smo imeli še uro in pol za prosti čas, ki smo ga lahko porabili za ogled trgovin in restavracij. Okoli 18. ure smo se odpravili na letalo in ob 18.20 poleteli. Pod nami je bil zelo lep razgled na Anglijo ponoči. Okoli 9. ure smo prispeli v Zagreb po dveh urah letenja. Nato smo se z avtobusom odpeljali do Litije, kjer so nas pričakali starši.

   

Dostopnost