Prihajamo v zadnji del šolskega leta, ko se bodo rezultati našega letošnjega dela začeli kazati. Z veseljem lahko povem, da smo bili izjemno uspešni na natečaju Evropa v šoli na regijskem nivoju.

Sodelovali smo na literarnem, video,  fotografskem natečaju in se  med zasavskimi šolami res odlično odrezali.  V 2. triadi sta  prvo mesto za spis prejeli kar dve Žani iz 6. razreda.

1. ŽANA OBRUL (mentorica Mojca Fridl)
  2. ŽANA BERCIERI POVŠE (mentorica Mojca Fridl)

V tretji triadi so vse nagrade pobrale naše devetošolke. Pero jim res dobro piše.

1. ADRIJANA NOGRAŠEK (mentorica Jana Štojs)
  2. TESA SETNIČAR (mentorica Jana Štojs)
  3. EMA ŽELEZNIK (mentorica Jana Štojs)

Na video natečaju je na 4. mestu film avtoric, ki so sodelovale z mentorico Jano Štojs:

IRIS GOMBOC, KRISTINA BUČAR, MIA VOZELJ

Prav tako imajo dobro oko za fotografiranje, saj so osvojile, kar se osvojiti da, tudi na foto natečaju, kjer so se povezale z  učiteljico Jana Štojs.

1. KRISTINA BUČAR
  2. MIA VOZELJ
  3. IRIS GOMBOC

Res je v teh časih razveseljivo prebrati kaj lepega in biti ponosen na naše učence, tudi na ostale, ki so sodelovali z imenitnimi prispevki, a letos je bila konkurenca res huda.

Kar dve skupini sta sodelovali na internetnem delu natečaja, a do danes, žal, še nimamo nobenih podatkov o zaključku natečaja.

Čestitke vsem,

Jana Štojs