Skoči na glavno vsebino

Učitelji in učenci Podružnične šole Polšnik smo zelo ponosni na našega petošolca Nika. Je velik nogometaš, ki je s svojo voljo, srčnostjo in trdim delom lahko zgled vsem nam.
Nik, veselimo se tvojih uspehov in ti iz srca čestitamo! 🏆😊👍
Takole je zapisala Nikova mamica:

NIK PODRENK Z EKIPO U11 ZLAT IN SREBRN TER PREJEMNIK POKALA ZA NAJBOLJŠEGA TEKMOVALCA

Dne 26.03.2022 je Nik Podrenk z domžalsko selekcijo U11 na mednarodnem turnirju Zmajevo gnezdo 2022 osvojil prvo mesto, ter hkrati prejel pokal za najboljšega tekmovalca turnirja. Ekipa Domžale rumeni so tako v četrtfinalu po penalih premagali Dinamo Zagreb (4:3), v finalu Partizan z 1:0, v finalu pa zagrebški HAŠK s kar 4:0.

Selekcija U11 Domžale je hkrati v preteklem mescu v okviru tridnevnega mednarodnega turnirja Umag Trophy 2022 izmed 56 ekip dosegla 2. mesto, ko so v polfinalu izločili Crveno Zvezdo z rezultatom 2:0, a v finalnem spopadu po penalih (3:2) izgubili boj z Olimpijo.

Vsem fantom in trenerjema Maticu Seferoviću ter Denisu Mešanoviću iskrene čestitke za izjemne dosežke!

Dostopnost