Skoči na glavno vsebino

Danes smo se zbudili zelo zgodaj, pojedli zajtrk, se oblekli in odpravili do šole. Na poti smo se ustavili, da bi slikali jutranjo zarjo. V šoli smo se razvrstili v skupini, ki smo jih naredili v ponedeljek. V starejši skupini smo na začetku obravnavali blokovno programiranje, v mlajši skupini pa so delali z programom OpenScad. Med odmori smo odšli iz šole na svež zrak. Šli smo na igrišče pred šolo in med glavnim odmorom v telovadnico. Za malico smo imeli sendviče, ki smo si jih zjutraj po zajtrku pripravili. Po končanem odmoru nas je obiskal novinar, ki je poročal o našem obisku ter nas tudi fotografiral. Po intervjuju smo nadaljevali s poukom med katerim smo se ukvarjati s programiranjem s kodo. Pred odhodom je učitelj učencem dal seveda domačo nalogo. Pozanimati so se morali kako deluje ultrazvočni senzor in kje ga uporabljamo. Po pouku smo si ogledali dva zaliva. Ob drugem zalivu je bila tudi majhna ribiška vasica. Po ogledu smo se vrnili nazaj v hišo, kjer sta učitelja pripravila kosilo, ki smo ga z užitkom pojedli do konca. Po kosilu smo počivali. Ob 18-ih smo se odpravili v hotel igrati družabne igre. Po druženju smo si do konca ogledali film. Umili smo si zobe in se odpravili spat.

Dostopnost