Skoči na glavno vsebino

Podlaga za izvedbo prostovoljnega samo-testiranja na SARS-CoV-2 s hitrimi antigenskimi testi učencev v šoli predstavlja prijava in soglasje staršev oziroma njihovih zakonitih zastopnikov. Prijava omogoča pridobitev potrebnega materiala za redno tedensko izvajanje prostovoljnega samo-testiranja na SARS-CoV-2 v domačem okolju v šolskem letu 2020/21 za posameznega učenca.

Več informacij o izvedbi prostovoljnega samo-testiranja na SARS-CoV-2 s hitrimi antigenskimi testi je dostopnih na spletnem naslovu NIJZ: https://www.nijz.si/sl/samotestiranje#pogosta-vprasanja-in-odgovori .

Več informacij in navodila za uporabo si lahko prenesete na povezavah:

Navodila za uporabo testov-Grafično

Protokol samotestiranja

Navodila za uporabo testov

Obrazec za prijavo in dopis

[lyte id='Ljc9hG7xsFU' /]

SAMOTESTIRANJE NA COVID-19 #SkupajZmoremo – YouTube

Ravnatelj: Peter Strle

Dostopnost