Prvi šolski dan v šolskem letu 2019/20 je ponedeljek, 2. 9. 2019.

Za učence od 2. do 9. razreda matične šole se bo pouk začel ob 8. uri. Učenci se zberejo na ploščadi pred šolo, kjer bodo po uvodnem pozdravu s svojimi razredniki odšli v matične učilnice. Učenci 6. do 9. razreda prinesejo s seboj šolsko torbo, zvezek – beležko, pisala in copate, učenci 2. do 5. razreda pa vse šolske potrebščine.

Prvi šolski dan bodo učenci dobili urnike in učbeniške komplete. Malico in kosilo dobijo vsi prijavljeni učenci. Zajtrka ne bo, ker tega dne ne bo jutranjega varstva.
Za učence vozače je organizirano varstvo vozačev zjutraj od 7. ure dalje v knjižnici ter 6. in 7. šolsko uro v učilnici P.
Prevozi bodo potekali po voznem redu (objavljen na spletni strani šole).
Učenci 1. razreda so dobili posebna pisna vabila in pridejo prvi dan v šolo ob 10. uri.

Za vse učence velja, da prvi dan pouka še nimajo izbirnih predmetov.

Ravnatelj: Peter Strle