Skoči na glavno vsebino

V organizaciji OŠ Litija je v sredo, 29. 1. 2020  potekalo četrtfinale državnega  tekmovanja v rokometu za dekleta. Na tekmovanju so sodelovale OŠ Stopiče, OŠ Zadobrova in OŠ Litija. Polfinalni turnir se je začel s tekmo med Litijo in Stopičami, ki se je končala z rezultatom 28 : 9 za Litijo. OŠ Zadobrova je v drugi tekmi turnirja premagala OŠ Stopiče 28 : 19. Naslednji tekmec naše ekipe je bila ekipa Zadobrove, ki se je dobro upirala, a z dobro igro v končnici tekme smo zmagale  18 : 16. Z dvema zmagama smo osvojile prvo mesto in se uvrstile v polfinale državnega tekmovanja. Za OŠ Litija so igrale: Tiana Vuković, Daša Penik, Gabriela Sabljić, Lara Dimač, Lija Penik, Ruby Erjavec, Tjaša Burja, Nataša Branković, Liana Vuković, Lana Ana Novaković in Dajana Popović.

Dostopnost