Skoči na glavno vsebino

V organizaciji OŠ Šmartno je v sredo, 23. 11. 2022, potekalo področno tekmovanje v rokometu za dekleta. Na tekmovanju so sodelovale OŠ Ivana Skvarče iz Zagorja, OŠ Šmartno pri Litiji in OŠ Litija. Tekmovanje se je začelo s tekmo med Zagorjem in Šmartnim. Učenke OŠ Šmartno so prikazale boljšo igro in zmagale z rezultatom 21:8. Na drugi tekmi so učenke OŠ Litija z dobro igro zanesljivo premagale OŠ Ivana Skvarče. Na tretji tekmi sta se tako za prvo mesto pomerili OŠ Litija in OŠ Šmartno. Tekma se je končala z rezultatom 27:23 za Litijo. Rokometašice OŠ Litija so osvojile prvo mesto in se uvrstile v četrtfinale državnega tekmovanja.

Za OŠ Litija so igrale: Nataša Branković, Liana Vuković, Ajla Mehulić, Maja Zenković, Lana Ana Novaković, Ela Penik, Rebeka Horvat, Alina Ilić in Anita Novaković.

 

Dostopnost