Skoči na glavno vsebino

V petek, 15. 11. 2019, smo imeli na Polšniku tradicionalno srečanje družin, ki ga vsako leto pripravi KO RK Polšnik.

Poleg šolarjev so se predstavili tudi otroci iz vrtca, starejši učenci ter mladi instrumentalisti. Letošnja tema večera je bila strpnost. Prireditev so vodili kar nastopajoči, tako da je vsak napovedal naslednjo točko. Otroci iz vrtca so zaplesali na pesem Enkrat je bil en majhen škrat. Prvošolci, drugošolci in tretješolci so deklamirali pesmi o prijateljstvu ter prikazali, kako se pred poukom umirijo z vajami brain gym. Četrtošolci in petošolci so zaigrali kratko zgodbo o strpnosti. Hana Vita Simončič je zapela pesem Med iskrenimi ljudmi. Slišali smo tudi mlade instrumentaliste, ki so igrali na harmoniko in klavir. Otroci iz vrtca in šole so skupaj z učiteljicami in vzgojiteljicami pripravili novoletni bazar, ki so si ga obiskovalci z veseljem ogledali.

Dostopnost